ÖZEL DERSLERİMİZ

özle ders        


Tüm yabancı dil gereksinimlerinizde ve ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yanınızdayız!

Birebir özel dersler kişinin ihtiyacı, hedefi, takvimi, öğrenme stiliyle kusursuz bir biçimde uyumlu,  yüksek nitelikli, sertifikalı,  seçkin uzman yabancı eğitmenlerle yürütülür. Genel dil becerilerinin geliştirilmesinden akıcı konuşma becerisi geliştirmeye kadar, iş -sınav amaçlı olabildiği gibi sunum-prezentasyon veya tez ve makale yazarken mentoring ve daha fazlasını içerir.

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar hem yetişkinler hem çocuklar için konusunda uzman öğretmenlerde uygulanan müfredat dahilinde yürütülür. Eğitmenlerimiz eğitim becerileri formasyonlarının yanı sıra açık iletişim kuran, cesaretlendiren ve sonuç odaklı çalışan uzmanlardır. Yüksek nitelikli, uluslararası formasyonlu yabancı öğretmenlerdir. 

Özel ders bilinen en hızlı dil öğrenme yoludur. Yabancı eğitmenle çalışırken aynı zamanda kültürel etkileşimde de bulunacağınızdan dersler sıkıcı olmaktan çıkıp heyecan verici bir hal alır. Sizin için doğru öğretmenle çalıştığınızdan hedefinize adım adım yaklaştığınızı görürüsünüz ve bu öğrenme sürecinizdeki en büyük motivasyondur. Yıllara dayanan deneyimimiz ve oluşturulmuş müfredat standartlarımızla bunu sağlarız.

Eğitiminiz devam ettiği müddetçe de danışmanlarımız her zaman sizin çalışmalarınızı takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en etkili olacak süreci geçirmenizi sağlıyoruz.