FRANSIZCA ÖZEL DERS


fransızca


FRANSIZ ÖĞRETMEN ile 12/24/36/60 saatlik kişiye özel programlar

Fransızca uluslararası iletişimde eski dönemlerden beri İngilizceden sonra ikinci dil olmuştur. Dilin geniş ve farklı coğrafyalardaki yaygın kullanımı ve güçlü fonetiği, Türkiye de dahil olmak üzere, bir çok seviyedeki eğitim kurumunda birinci veya ikinci dil olarak öğretimini benimsetmiştir. Fransızca öğrenimi zor bir dil olsa da bu dilden birçok dile geçmiş kelime ve deyim mevcuttur, ayrıca Fransızca öğrenenler için aynı aileden gelen İtalyanca ve İspanyolcayı öğrenmek çok daha hızlı ve kolay olmaktadır.

Fransızcayı özel ders alarak öğrenmek istiyorsanız, hangi seviyede olursanız olun, eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olacağını düşündüğümüz öğretmenimizi size yönlendiriyoruz; böylece öğretmeninizle öncelikle tanışıyor ve bundan sonra kararınızı veriyorsunuz. Eğitiminiz devam ettiği müddetçe de danışmanlarımız her zaman sizin çalışmalarınızı takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en etkili olacak süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

  • Başlangıçtan ileri seviye arası her kategoride ders
  • Genel, Gramer, Konuşma Geliştirme veya iş amaçlı
  • Sınav Hazırlık (TestDelf)
  • Çocuk veya Yetişkin programları
  • Kişiye özel esnek programlama

One Worldist tüm programları son derece özen ve hassasiyetle hazırlayarak takip eder. Yalnızca başvurmanız yeterlidir, akabinde en iyi  öğretmenle çalışmanız sağlanır.