satveactgirl

SAT & ACT

Amerikan üniversiteleri ve yabancı öğrencilerin Türk üniversitelerine kabulu için girilmesi zorunlu olan SAT ve ACT sınavlarına hazırlık programlarımız ile en kısa sürede hedeflediğiniz puanı almanız mümkün. One World Test’te, öğrenciler deneyimli ve sertifikalı anadili ingilizce olan yabancı amerikalı SAT öğretmenleriyle çalışırlar.

TOEFL

Bireylerin ingilizce yeterlilik seviyelerini ölçen, dünyada en çok bilinen ve 130’dan fazla ülkede, 9000'den fazla kolej ve üniversite tarafından kabul gören, özel ve kamu sektöründe ingilizce yeterliliği ispatı olan TOEFL sınavına deneyimli, anadili ingilizce olan yabancı öğretmen ile çalışabilir, hedefinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. 

ieltsworld

IELTS

IELTS, kamu kurumları, üniversiteler, kolejler ve özel firmalar tarafından ingilizce dil seviyesinin yeterliliği olarak kabul gören, dünya genelinde yaygın olarak kullanılan en prestijli sınavlardandır. IELTS sınavına One Worldist'te, deneyimli, profesyonel yabancı native öğretmen ile çalışır ve başarınızdan emin olabilirsiniz. 

AP, IB ve DİĞER

IB, AP, PSAT, SSAT, BİLET,GRE, TOEIC, BULATS, PROFICIENCY vb. sınavlarına kısa sürede ve hedeflediğiniz puanda başarıya ulaşmak için sizleri native speaker, deneyimli, sertifikalı, yabancı öğretmenler ile hazırlamaktayız. Sınavlar, birebir özel ders ve grup dersi programları hakkında detaylı bilgi için One Worldist danışmanlarına ulaşınız.

bilgi istek
Bilgi İstek Formu
Sınavlara hazırlık amaçlı birebir özel ders veya grup eğitimi talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız.
seviye tespit
Seviye Tespit Sınavı
Seviye tespit sınavı ile yabancı dil seviyenizi ölçmek için tıklayınız.
iş başvuru
İş Başvuru
One Worldist eğitmen kadrosunda yer almak için başvurunuzu hemen oluşturun.

Mutlak Başarı İçin

Hedef ve İhtiyaçlara Yönelik Tasarlanmış Sonuç Odaklı Test Hazırlık Programları!

En İyi Öğretmenler

ile Çalışma ve Alanında Uzmanlaşmış Test Danışmanları ile Başarma Sırası Şimdi Sizde!

Amerikan, Kanada, İngiliz, Avrupa Üniversiteleri

Yeni Kapılar Şimdi Sizin İçin Aralanıyor!

ow test hazırlık

One Worldist Test Hazırlık Merkezi

Her biri dünya genelinde birer sınav olarak SAT, ACT, TOEFL, IELTS ve diğer sınavlara hazırlık sabır, özveri ve disiplinli bir çalışma ve bu süreci iyi yönetebilecek bilgi ve birikim gerektirir. Her bir sınav kendi içinde farklı hassas ve taktik gerektiren püf noktalara sahiptir.

One World Test tümü sertifikalı, deneyimli yabancı ve yerli profesyonel öğretmenleri, uzman sınav danışman kadrosu ile bugüne kadar çalıştırdığı öğrencileri hedefledikleri puana taşımakta tartışmasız bir başarı sağlamıştır. Birebir özel ve küçük grup SAT, ACT, TOEFL, IELTS, IB, AP ve diğer sınavlara yönelik dersler için lütfen programlarımızı inceleyiniz. İstediğiniz ders programı için "Bilgi İstek Formu"nu doldurmanız yeterlidir. Uzman eğitim danışman kadromuz sizinle en kısa zamanda irtibata geçeceklerdir.

Duyurular

  • ACT sınav tarihleri, ücretleri ve yerleri hakkında

    • ACT sınav tarihleri, ücretleri ve sınav merkezleri için ACT ana web adresini http://www.actstudent.org/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

    • British Council, Türkiye’nin yedi ilinde, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Erzurum, İstanbul ve İzmir’de IELTS sınavı düzenlemektedir. Kayıt işlemlerinin tümü ise, British Council’ın İstanbul’daki ofisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Erken başvuru sınava yer bulma ihtimalini arttırdığı için, sınava girmek istediğiniz tarihten en az iki ay önce kaydınızı online olarak yapmanızı tavsiye ediyoruz. IELTS sınav tarihleri, ücretleri ve sınav merkezleri için http://www.britishcouncil.org.tr/exam/ielts/dates-fees-locations adresini ziyaret edebilirsiniz.

    • İnternet üzerinden yürütülen TOEFL IBT® sınavı, dünya genelindeki yetkili sınav merkezlerinden yılda 50 defadan fazla sunulur. TOEFL IBT sınav tarihleri, ücretleri ve sınav merkezleri için https://www.ets.org/tr/toefl/ibt/register/centers_dates/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ets.org adresinden online indirimli sınav kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Indirim kodu: ONEWORLDIST

    • College Board tarafından düzenlenen ve çoğunluğu ABD’de olmak üzere 5900 kolej ve üniversite tarafından kabul edilen sınav, tüm dünyada çeşitli sınav merkezlerinde düzenlenmektedir. SAT sınav tarihleri, ücretleri ve sınav merkezleri için https://sat.collegeboard.org/home adresini ziyaret edebilirsiniz.