ONE WORLDIST


oneworldist hakkımızda

One Worldist, 2009 yılından beri tümü yabancı eğitmenlerden oluşan bir grup olarak yabancı dil eğitiminde farklı bir değer yaratmak amaçlı kurulmuş ve kişi odaklı ders modelini başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir.

Kolay ulaşılabilir hizmet, kişi odaklı eğitim, teşvik edici yaklaşımla en etkin hız ve verimde herkesin dil öğrenebileceğine inanıyoruz. Yabancı eğitmenle özenle hazırlanmış ders programlarıyla  katılımcının öğrenme stil ve ihtiyaçlarını dikkate alarak motivasyonunu korumasına ve hedefine dönük öğrenmesine imkân veriyoruz. One Worldist; Yabancı Dil Dersleri, Test Hazırlık, Yurtdışı Eğitim ve Tercüme Hizmetleri konularındaki hizmetlerini insan ve değer odaklı çalışma anlayışla güvenilir bir partner olarak gerçekleştirmektedir.

Özel dersler (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Yabancılara Türkçe) , birebir yüz yüze (kendi yeriniz veya One Worldist ofislerinde) veya online eğitimler şeklindedir. Eğitmen kadrosu yalnız native speaker , sertifikalı, uzman eğitmenlerden oluşur. Başlangıçtan-ileri seviyeye kadar titizlikle hazırlanmış müfredat ve metodolojiye sahiptir.

Test Hazırlık (SAT, PTE, YDS, IELTS, TOEFL, TEST DAF, ABİTUR) Sınav hazırlık eğitimlerinde çok yüksek bir başarı ortalaması bulunmaktadır.

Yurtdışında dil, lise, üniversitesi, yüksek lisans eğitimi almak isteyenler için öğrenci dostu ve güvenilir bir kaynak olan One Worldist; Amerika, Kanada, İngiltere, Malta, Almanya, Avusturya, İtalya ve pek çok ülkede herkese uygun bir  eğitim imkânı ve konaklama için destek olmaktadır. 

Yine 2009 yılından beri çok sayıda kuruluşun çeviri, editing, tercüme, iş teklif ve hizmet dokümanı hazırlama çalışmaları temiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla yürütülmektedir.