İSPANYOLCA ÖZEL DERS


ispanyolca özel ders

İspanyolca özel dersleri; kişiye özel olarak işyerinde, evde ya da eğitim ofislerimizde birebir İspanyol öğretmenler tarafından verilmektedir.

24/30/36 saatlik programlar şeklinde yoğun ve normal programlar olarak düzenlenebilmekte olup etkin ispanyolca özel ders yöntemi ile verilmektedir.


İspanyolca, Çince ve İngilizce’den sonra dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir. İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir. Brezilya hariç tüm Güney Amerika ülkelerinde anadildir. İspanyolcayı ana dili olarak konuşan 460 milyon, toplam olarak bilen 610 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.

İspanyolca'yı özel ders alarak öğrenmek istiyorsanız, hangi seviyede olursanız olun, eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olacağını düşündüğümüz öğretmenimizi size yönlendiriyoruz; böylece öğretmeninizle öncelikle tanışıyor ve bundan sonra kararınızı veriyorsunuz. Eğitiminiz devam ettiği müddetçe de danışmanlarımız her zaman sizin çalışmalarınızı takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en etkili olacak süreci geçirmenizi sağlıyoruz.