ONLİNE DİL EĞİTİMİoneline eğitim

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca ve diğer diller...

Online eğitim pek çok avantajlar barındırır. Sanıldığının aksine online eğitim verimliliği daha düşük değil aksine oldukça yüksek avantajlar taşır. İşte size sunduğumuz online eğitimin avantajlarından sadece birkaçı;

1-Yolda Zaman Harcama; bir yere gitmenize veya birinin size gelmesi için hazırlık yapmakla vakit kaybetmek yok. Trafik yok, stres yok, istediğiniz yerden bağlanabilme, zamanınız az bile olsa değerlendirebilme imkanı.

2-Extra Para Ödeme: Kimse bir yere gidiş geliş maliyetine katlanmayacağı için daha ekonomiktir.

3-Bugünde Yaşa; sizce de diğer seçenekler günümüzde biraz zamanın gerisinde kalmadı mı? Teknolojinin nimetlerinden neden faydalanmayalım?

4-Birden Fazla Kaynak Kullan: Online yapılan derslerde daha fazla kaynağa erişme imkanı vardır. Ayrıca notunuzu ve hatta görüşmenizi tekrar dinlemek üzere kolayca kaydedebilirsiniz.

5- Yaşamına devam et: Sağlıklı/Güvenli Alan: Ve tabi ki en  önemlisi sağlık. Herhangi bir sağlık riskine maruz kalmadan çalışma imkanı. Herhangi bir güven problemi duymadan istediğiniz  yerden erişmektesiniz.

Online derslerimiz Yüksek nitelikli, sertifikalı, uzman eğitmenle yürütülür. İhtiyacınıza uygun planlanan bir içerikte gerçekleşir. Güncel bir teknoloji üzerinden yapılır(Zoom, Skype, Hangout, Teams..vs).Bu dersler videolar, klipler ve canlandırmalarla daha eğlenceli hale getirilen interaktif eğitim modelidir.

Eğitim saatlerini ve sürelerini siz belirleyebilirsiniz, istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz konularda birebir destek ve yoğunlaşma sağlayabilirsiniz. Hem yetişkinler hem çocuklar için zamanın gerisinde kalmadan.

Online Dersler-Her Dilde

  • Konuşma ve Kelime Geliştirme
  • Yazma, Dinleme ve Okuduğunu Anlama
  • IELTS, TOEFL, SAT, TESTDAF,DELF, DELE
  • Genel, İş, Mesleki Dil Öğrenimi
  • Akademik Dil
  • Essay Yazımı

Çocuklar için Aktivite Bazlı Online İngilizce

Kullanılan pek çok kaynakla; oyun, şarkı, role-play, görseller, sesli-sessiz etkinlikler gibi aktivitelerle hem çocuğun ilgisi çekilir hem de dil becerisi geliştirilir.