KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

bireysel eğitimler        

Öğrenmede bireysel farklılıkların keşfedilmesiyle  bu farklılıklara göre tasarlanmış bireysel/özel  yabancı dil eğitimi ön plana gelmiştir. One Worldist olarak bu ihtiyaçtan yola çıkarak tasarlanan  hizmet anlayışı geliştirilmiştir.

Eğitim hayatınızda öğrendiklerinizi bir düşünün; klasik ezber yöntemiyle kısa süreli hafızaya alınan bilgilerin kalıcı olması ve gerçek hayatta kullanılmasının imkansıza yakın olduğunu hatırlayacaksınız. Uzun saatler, kalabalık sınıflar, gereksiz ödev yükü ve gramer ağırlıklı hedefsiz programlar sizi dilden senelerce uzak tuttu. Oysa artık daha çok seyahat ediyoruz, ürünlerimizi yurt dışına satıyoruz, yabancılarla iş yapıyoruz, kariyerimiz dilimize bağlı ve biz öğrendiklerimizi aktif olarak kullanmak zorundayız.

Bu doğrultuda bireysel farklılıklarınızı göz önüne alarak size en uygun olan eğitim tekniğiyle öğrenmenizi daha kolay ve bilgilerinizi çok daha kalıcı hale getiriyoruz.

Öğrenme stilinizi tespit etmek ile işe başlayan anadilde uzman (native) eğitim kadromuz bütün gereksinimlerinizde yanınızda. Eğitmenler sizin ihtiyaçlarınızı dikkatle dinler, ihtiyacınıza dönük planlama yapar. Her biri kendi alanında uzman, tecrübeli, sertifikalı kişilerdir.

İster konuşmaya yönelik pratik ağırlıklı program olsun ister  yaptığınız işe yönelik teknik bir yönelim (çeviri, makale vb.) gerektirsin, isterse de  ödevlere yardım etme, kompozisyon yazma ya da gramer ağırlıklı çalışma olsun tamamen size ve öğrenme ihtiyacınıza yönelik esnek ders saatleri ile çeşitli dillerde birebir eğitimlerle ihtiyaçlarınızı kısa sürede kapatıyorlar ve sizi hızla geliştiriyorlar.


DİLLER

  • İngilizce (Amerikalı veya İngiliz native öğretmen)
  • Almanca (Alman native öğretmen)
  • Fransızca (Fransız native öğretmen)
  • İspanyolca (İspanyol native öğretmen)
  • Rusça (Rus native öğretmen)
  • Diğer Diller (İtalyanca, Yunanca..vb)
  • Yabancılar için Türkçe