BULATS DERSLERİ


BULATS Sınavı iş yaşamında yabancı dil kullanan insanlar için hazırlanan ve iş yaşamı için gereken yabancı dil yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Bu sınav sadece İngilizce için değil; ayrıca İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca ve Felemenkçe dillerinde de uygulanmaktadır. BULATS Sınavı iş hayatının gerektirdiği yabancı dil becerileri dikkate alınarak hazırlanır. Kuruluşumuz iş hayatınızda profesyonelleşmeniz  için gereken her türlü bilgi ve donanımı size öğretecek ve kariyerinizde hızlı tırmanışlar yapmanıza olanak sağlayacaktır.

BULATS Özel Ders
One World Test BULATS birebir dersleri, ana dili İngilizce olan profesyonel, sertifikalı yabancı öğretmenler eşliğinde verilmektedir. Birebir özel dersler, One World Test Beşiktaş ve Kadıköy eğitim merkezlerinde veya öğrencinin evinde yapılabilmektedir. Ders gün ve saatleri öğrencinin uygunluğuna göre ayarlanır. Dersler sabah 8.30'dan akşam 10’a kadar planlanabilmektedir.
BULATS Özel Grup Dersleri
Kuruluşumuzda, öğrenciler deneyimli ve sertifikalı ana dili İngilizce olan yabancı BULATS öğretmenleri ile çalışırlar. Grup dersleri Beşiktaş veya Kadıköy ofisinde yapılır. Sınıflar maksimum 8 kişiden oluşur. Ders saatleri grubun isteğine göre belirlenebilir.
Küçük-Özel grup dersleri, kişinin BULATS puanını artırmak için stratejiler, taktikler, ipuçları bilgisini içeren ve kelime bilgisini artıran etkili bir yoldur. Öğrenciler ilk olarak benzer düzeyde ve benzer hedefleri olan diğer öğrencilerle birlikte bir grup içine konmak için değerlendirilir ve böylece grubun genel başarı düzeyinden emin olunur. Küçük BULATS grup dersleri hızlı tempolu, dinamiktir ve grubun büyüklüğü öğrencilerin öğretmen ile maksimum düzeyde yüz yüze ilişki kurabileceği sayıya göre oluşturulur. Böylece küçük boyutlu gruplarda, öğrencilerin zor ve daha fazla çalışma gerektiren, daha yavaş ilerleyen konularda sınıf arkadaşları ile karşılıklı destek vermesine teşvik edilir.